مایکروسافت اعلام کرد که در حال حاضر سقف جلسات چت بینگ به 50 سوال در روز و 5 سوال در هر جلسه است.

نمونه های بد بسیاری از جلسات چت جدید Bing AI وجود دارد که همه چیز را از نور گاز گرفته تا نژادپرستی تصادفی نشان می دهد. مایکروسافت گفته است که چت طولانی مدت را پیش بینی نکرده است، که “می تواند مدل چت اساسی را گیج کند.”

چه چیزی در حال تغییر است. جلسات چت در Bing جدید اکنون به 50 “نوبت” چت در روز و 5 “نوبت” چت در هر جلسه محدود شده است. مایکروسافت توضیح داد که “نوبت” یک تبادل مکالمه است که هم شامل یک سوال کاربر و هم یک پاسخ از طرف Bing است.

داده‌های ما نشان داده است که اکثریت قریب به اتفاق شما پاسخ‌هایی را که به دنبال آن هستید در 5 نوبت پیدا می‌کنید و تنها 1٪ از مکالمات چت بیش از 50 پیام دارند. پس از اینکه یک جلسه چت به 5 نوبت رسید، از شما خواسته می شود تا موضوع جدیدی را شروع کنید. در پایان هر جلسه چت، زمینه باید پاک شود تا مدل اشتباه نشود. برای شروع تازه کافیست روی نماد جارو در سمت چپ کادر جستجو کلیک کنید.

– مایکروسافت، Bing & Edge جدید – به‌روزرسانی‌هایی برای چت

مایکروسافت ممکن است در آینده سقف خود را در جلسات چت افزایش دهد.

ابزارهای هوش مصنوعی «تا حدودی خراب شده اند». در همین حال، سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI اذعان کرده است که ابزارهای هوش مصنوعی “تا حدودی خراب” هستند، اما معتقد است که نشان دادن آنها به جهان برای “درست کردن آن” ضروری است.

«ما فکر می‌کنیم که نشان دادن این ابزارها به دنیا در مراحل اولیه، در حالی که هنوز تا حدودی خراب است، حیاتی است اگر بخواهیم ورودی کافی و تلاش‌های مکرر برای درست کردن آن داشته باشیم. سطح توانمندسازی فردی که در راه است فوق‌العاده است، اما بدون چالش‌های جدی نیست.»

و در حالی که این دسته از ابزارهای هوش مصنوعی خیلی ترسناک نیستند، آلتمن به نیاز به مقررات اشاره کرد و گفت: “ما به طور بالقوه چندان دور از ابزارهای بالقوه ترسناک نیستیم.”

می توانید تاپیک کامل توییت او را بخوانید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. ما شاهد انقلاب تکنولوژی هستیم. اولین ChatGPT یک تغییر بازی مانند آیفون برای گوشی های هوشمند بود آلتمن اشاره کرد. هوش مصنوعی همچنان مشکلات زیادی دارد و بر کارهای روزمره ما تأثیر می گذارد – خوب و بد. در حال حاضر، با تکامل موتورهای جستجو و ارائه دهندگان ابزار، به تماشا و مستندسازی ادامه خواهیم داد.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *