تلویزیون‌های 82 اینچی ال‌جی منتخب، خطری برای سقوط هستند.

ال جی

اگر تلویزیون 86 اینچی ال‌جی دارید، ممکن است بخواهید سری به شماره سریال آن بزنید. فقط مواظب باشید چیز را خراب نکنید – بیش از 50000 عدد از این تلویزیون ها به دلیل نوک و خطر سقوط فراخوانی شدند. به نظر می رسد که پایه های موجود برای نگه داشتن یک صفحه نمایش 100 پوندی به اندازه کافی قوی نیستند.

یک اطلاعیه فراخوان از CPSC ایالات متحده توضیح می دهد که برخی از تلویزیون های 86 اینچی LG ممکن است سقوط کنند و خطر ایمنی جدی برای کودکان و بزرگسالان ایجاد کند. DigitalTrends می گوید که حداقل 12 مورد واژگونی وجود دارد، هرچند گزارشی مبنی بر آسیب دیدگی وجود ندارد. (این فراخوان در مکزیک و کانادا نیز اجرا می شود که تنها چند هزار دستگاه از این تلویزیون ها فروخته شد.)

بنابراین، پشت تلویزیون 86 اینچی ال‌جی خود را بررسی کنید و ببینید که آیا شماره سریال آن با ارقام زیر شروع می‌شود: 202RM، 203RM، 204RM، 205RM، 206RM، 207RM یا 208RM. این شماره در سمت راست تلویزیون عقب قرار دارد. همچنین می‌توانید روی دکمه بی‌صدا کردن کنترل از راه دور سه بار (خیلی سریع) ضربه بزنید تا شماره سریال را روی صفحه ببینید، اگرچه این فقط با کنترل از راه دور اصلی کار می‌کند.

با توجه به ارزش، ال جی معتقد است که پایه های تلویزیون آن معیوب نیستند. این شرکت می گوید که “این آسیب پذیری تنها زمانی رخ می دهد که پایه به درستی نصب نشده باشد.” اما ال‌جی از این فراخوان پیروی می‌کند و از مشتریان پشتیبانی می‌کند، مشتریانی که از طریق بازرسی خود راهنمایی می‌شوند یا توسط یک تکنسین به آنها پیشنهاد بازدید می‌دهد.

اگر تلویزیون 82 اینچی ال جی شما به دیوار نصب شده است، دیگر جای نگرانی نیست. اما من پیشنهاد می‌کنم یک یادداشت بنویسید و آن را در پشت تلویزیون خود بچسبانید تا اگر تصمیم گرفتید آن را بردارید. به این ترتیب، یادآوری آن را به خاطر خواهید آورد.

منبع: CPSC از طریق DigitalTrends

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *