به‌روزرسانی‌های لینکدین به دنبال افزایش تعامل هستند.  چه تغییراتی برای برندها و بازاریابان ایجاد می کند؟مقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

لینکدین، بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای جهان، دائما به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه کاربری و افزایش تعامل در پلتفرم است. به‌روزرسانی‌های زیادی بین سال‌های 2022 و امسال راه‌اندازی شده‌اند، مانند «مقالات مشارکتی»، که هدف آن افزایش تعامل با استفاده از هوش مصنوعی، ابزارهای SEO و بهبود نتایج جستجو است.

و همچنان در حال بهبود است. برای اولین بار، لینکدین می‌خواهد پست‌های پیشنهادی را در فیدهای کاربران قرار دهد، به این معنی که کاربران اکنون محتوای افراد و مارک‌هایی را که ممکن است با آنها ارتباط نداشته باشند، ببینند.

اگر فکر می کردید که این می تواند فرصت خوبی برای برندها باشد، حق با شماست. در این مقاله، می‌خواهم برخی از ابتکارات اخیر لینکدین برای جذب کاربران بیشتر و افزایش تعامل در شبکه را بررسی کنم و اینکه چگونه می‌توانید پتانسیل این به‌روزرسانی‌ها را برای استراتژی‌های بازاریابی خود به حداکثر برسانید.

چه چیزی در لینکدین جدید است؟

به گفته مدیر محصولات این شرکت، هایدی وانگ، اینها آخرین به روز رسانی های لینکدین هستند:

  • فید خود را در مورد آنچه برای کاربر مهم است راهنمایی کنید.
  • موضوعات مورد علاقه – پست ها، خبرنامه ها، گروه ها، رویدادها، و خیلی چیزهای دیگر را جستجو کنید، کشف کنید و در آنها جستجو کنید.
  • انتشار دانش متخصصان از سراسر جهان؛
  • پست‌های پیشنهادی برای کمک به کاربران برای کشف بیشتر موارد مورد علاقه
  • کنترل‌هایی که کاربر می‌تواند آنچه را که دوست دارد (یا نه!) بگوید، به طوری که لینکدین بتواند به طور مداوم تجربه خود را بهبود بخشد.

به نظر من، جالب‌ترین ویژگی لینکدین که اخیراً معرفی کرده است، این است که کاربران می‌توانند فید خود را بر اساس علایق و نیازهای خاص خود شخصی‌سازی کنند. این امر از طریق الگوریتم پلتفرم امکان پذیر می شود که فعالیت های قبلی، ارتباطات، گروه ها و سایر اطلاعات کاربران را در نظر می گیرد تا محتوای مرتبط با آنها را ارائه دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند موضوعات خاص مورد علاقه خود را دنبال کنند و از آخرین پیشرفت‌ها در آن زمینه‌ها مطلع شوند.

با این به‌روزرسانی‌ها، لینکدین قصد دارد فیدهای کاربران را متناسب‌تر و جذاب‌تر کند و در نهایت تعامل کلی در این پلتفرم را افزایش دهد.

چگونه برندها و متخصصان بازاریابی می توانند از این به روز رسانی ها استفاده کنند؟

راه‌های واضح و ظریفی وجود دارد که به‌روزرسانی‌های اخیر می‌توانند استراتژی LinkedIn شما را بهبود بخشند. تعدادی مثال در زیر آورده شده است:

سفارشی سازی فید

ویژگی سفارشی‌سازی فید به برندها و متخصصان بازاریابی فرصت ارزشمندی برای ارتباط موثرتر با مخاطبان هدف خود می‌دهد. با انتخاب موضوعات مورد علاقه مخاطبان خود و ایجاد محتوای با کیفیت در آن زمینه ها، آنها می توانند دید و تعامل خود را در لینکدین افزایش دهند.

علاوه بر این، دنبال کردن هشتگ‌های مرتبط با صنعت می‌تواند به شناسایی روندها و فرصت‌های ارتباط با سایر کاربرانی که علایق مشترک دارند کمک کند. این به برندها و متخصصان بازاریابی اجازه می دهد تا به روز بمانند و خود را به عنوان رهبران فکری در صنعت خود قرار دهند.

تحقیق و کشف موضوع

فرصت های متعددی برای متخصصان برندسازی و بازاریابی وجود دارد تا با کاربران لینکدین که علایق خود را از طریق تحقیق و کشف موضوع به اشتراک می گذارند، ارتباط برقرار کنند.

توانایی جستجو و کشف پست‌ها، خبرنامه‌ها، گروه‌ها و رویدادهای مرتبط با موضوعات خاص می‌تواند به‌ویژه برای برندها و متخصصان بازاریابی که می‌خواهند با یک مخاطب هدف خاص تعامل داشته باشند مفید باشد.

یکی از راه‌های استفاده از این قابلیت، جستجوی گروه‌های مرتبط با صنعت خود و شرکت در بحث‌های مرتبط است. این به برندها و متخصصان بازاریابی اجازه می دهد تا با سایر کاربران علاقه مند به یک موضوع خاص ارتباط برقرار کنند، دانش خود را به اشتراک بگذارند و حضور خود را در پلتفرم افزایش دهند.

پست های پیشنهادی

مشابه دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک، الگوریتم لینکدین اکنون پست‌هایی را از افراد و برندها پیشنهاد می‌کند، حتی اگر کاربران به آنها متصل نباشند. این بدان معناست که تولید محتوای مرتبط و جذاب برای مخاطب هدف شما بیش از هر زمان دیگری مهم است.

با ایجاد محتوای ارزشمندی که با مخاطبان شما طنین انداز می شود، پست های شما شانس بیشتری برای توصیه به مخاطبانی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید، دارند که منجر به افزایش دید و تعامل می شود. این فرصت های جدیدی را برای گسترش دسترسی شما و ارتباط با مخاطبان بزرگتر ارائه می دهد.

علاوه بر این، از پست‌های پیشنهادی می‌توان برای کشف موضوعات جدید مرتبط با صنعت شما یا یافتن راه‌های جدید برای نزدیک شدن به موضوعات موجود استفاده کرد و بینش‌های ارزشمندی را ارائه کرد که می‌تواند استراتژی محتوای شما را مشخص کند.

لینکدین خود را به یک کانال استراتژیک تر تبدیل کنید

برای بهره مندی کامل از این به روز رسانی های لینکدین، برای برندها و متخصصان بازاریابی مهم است که بدانند چگونه کار می کنند و چگونه می توان از آنها برای بهبود محتوا و استراتژی تبلیغات خود استفاده کرد.

با ایجاد محتوای مرتبط و شخصی، هدف قرار دادن تبلیغات برای کاربران مناسب، و استفاده از ابزارهای هدف‌یابی ارائه شده توسط لینکدین، برندها می‌توانند تعامل کاربر را افزایش دهند و روابط قوی‌تری با مخاطبان هدف خود ایجاد کنند.

فرصت استفاده از این تغییرات را از دست ندهید تا به نتایج بهتری در کمپین های بازاریابی خود برسید و حضور قوی تری در لینکدین ایجاد کنید.

آیا می خواهید همچنان با بهترین شیوه های بازاریابی به روز شوید؟ اکیداً به شما پیشنهاد می کنم مشترک The Beat شوید، خبرنامه تعاملی محتوا مارکتینگ. در آنجا، تمام گرایش‌های مهم در چشم‌انداز بازاریابی دیجیتال را خواهید یافت. آنجا میبینمت!محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *