هانا استرایکر / How-To Geek

به روز رسانی، 07/05/2023: ما توصیه‌های خود را بررسی کرده‌ایم و مطمئن هستیم که هنوز بهترین قاب‌های آیفون 14 هستند که می‌توانید بخرید.

چه چیزی را در قاب آیفون در سال 2023 باید جستجو کرد

ممکن است شما فردی باشید که از گذاشتن قاب روی گوشی خود متنفر است و این قابل درک است. قاب‌ها می‌توانند حجیم باشند، عجیب به نظر برسند و در صورت طراحی ضعیف، استفاده از گوشی را دشوارتر کنند. خوشبختانه بسیاری از قاب های طراحی شده برای آیفون 14 هیچ کدام از این موارد نیستند.

حتی اگر یک مورد بخواهید، ممکن است دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید. با گزینه‌های بی‌شماری در بازار، فلج تصمیم‌گیری آسان است.

ابتدا مطمئن شوید که کیف مورد نظر شما اندازه مناسبی دارد! قاب های ساخته شده برای آیفون 14 پرو یا پرو مکس به دلیل تفاوت در اندازه صفحه نمایش با آیفون 14 مناسب نیستند.

صرف نظر از این که چرا یک پرونده دریافت می کنید، می خواهید چند چیز باشد. باید محکم باشد، چیزی که از گوشی شما در برابر آسیب محافظت کند، نه اینکه ظاهری شبیه آن داشته باشد. این وظیفه اصلی یک قاب تلفن است – برای محافظت از دستگاه الکترونیکی گران قیمت شما.

همچنین ترجیحاً باید شامل شارژ MagSafe باشد زیرا این همان چیزی است که هر نسل جدید آیفون در آن تعبیه شده است. یک قاب گوشی خوب نیز نباید آنقدر حجیم باشد که نتوانید آن را از جیب خود بیرون بیاورید. موارد اولیه با این مشکل دست و پنجه نرم می کردند، اما موارد امروزی نباید قدرت را فدای یک پروفایل باریک کنند. و اگر آنها در رنگ ها و سبک های متعدد عرضه شوند، خیلی بهتر است.

هنگامی که آن پایه‌ها را پوشش دادید، می‌توانید ویژگی‌های دیگری مانند قاب‌های فولیو یا کیف کیف پول را کاوش کنید که به شما امکان می‌دهد هنگام بیرون رفتن، چند مورد ضروری را به همراه داشته باشید. آنچه انتخاب می کنید در نهایت به نیازها و سبک شما بستگی دارد.

با وجود این موضوع، اجازه دهید برخی از بهترین قاب‌های موجود در بازار را برای آیفون 14 بررسی کنیم.

توجه داشته باشید: برای مدل آیفون دیگری به قاب نیاز دارید؟ بهترین جمع بندی قاب آیفون ما را بررسی کنید!

Presidio2 را روی پس‌زمینه خاکستری مشخص کنید
لکه. خال

طرفداران

 • حفاظت در برابر سقوط 13 فوت
 • پوشش ضد میکروبی
 • مواد نرم لمسی
 • مشخصات کم

منفی

 • نه به اندازه قاب‌های مقاوم‌تر در برابر سقوط

Speck Presidio 2 Pro یک قاب کم مشخصات و ظاهری ساده است که در چندین رنگ عرضه می شود و توسط یکی از بهترین های بازی ساخته شده است. Magsafe گنجانده شده است، و نسبت به قاب آستین سیلیکونی اصلی اپل که تقریباً قیمتی مشابه دارد، محافظت بیشتری در برابر سقوط به شما می دهد.

روکش ضد میکروبی روی این کیف نیز یک مزیت برای کمک به از بین بردن همه آن میکروب‌ها از دست زدن مداوم است و گوشی شما را بدون اثر انگشت نگه می‌دارد تا به طور مداوم شیشه را با آستین خود پولیش نکنید. آنها حتی برای اولین خریدار تخفیف دارند.

توراس

طرفداران

 • حفاظت از سقوط مناسب
 • چندین رنگ و دکمه های قابل تنظیم
 • مقرون به صرفه

منفی

 • به اندازه کیس های قیمت گذار خوش ساخت نیست

قاب ضد ضربه گاردین Torras کمتر از 30 دلار است، اما همچنان برای محافظت در برابر سقوط 10 فوت رتبه بندی شده است، که برای اکثر افراد بسیار زیاد است. وب‌سایت توراس می‌گوید که محافظت در برابر سقوط «درجه نظامی» است، که باید با مقداری نمک مصرف شود، اما همچنین به خوبی در برابر ریزش‌ها و ریزش‌های روزمره مقاومت می‌کند. همچنین دارای یک طراحی ساده و کم حاشیه است که در چندین رنگ ارائه می شود و حجم بیشتری به آیفون شما اضافه نمی کند.

یکی دیگر از نکات جالب منحصر به فرد در این مورد، دکمه های چند رنگی است که می توانید آن را سفارشی کنید. به گفته سازنده، همچنین با مواد قابل بازیافت ساخته شده است. به طور کلی یک کیس ارزان (اما نه خیلی ارزان) که محافظت مناسبی را با طراحی خوب ارائه می دهد.

PRESIDIO2 GRIP MAGSAFE را روی زمینه سبز و آبی مشخص کنید
لکه. خال

طرفداران

 • امتیاز حفاظت از سقوط بالاتر از حد متوسط
 • رنگ های متعدد موجود است
 • Magsafe سازگار است
 • گرفتن اضافی

منفی

 • نه برای افرادی که به دنبال طرح های بلند یا منحصر به فرد هستند

20% باریکتر از نسل قبلی، قاب Presidio2 Speck، چسبندگی بیشتری به آن اضافه کرده است تا در دست شما بماند. مانند اکثر قاب‌های Speck، استایل بسیار کم‌رنگی دارد، بنابراین اگر به دنبال طرح‌های بلندتر یا رنگارنگ‌تر هستید، ممکن است این مورد برای شما مناسب نباشد.

در حالی که هیچ طرح طرح‌داری برای این قاب وجود ندارد، اما در رنگ‌های مختلف وجود دارد و حلقه‌هایی در اطراف قاب صفحه نمایش و حلقه دوربین برای محافظت کمی بیشتر دارد. اسپک می‌گوید که این کیس برای محافظت در برابر سقوط تا 13 فوت رتبه‌بندی می‌شود، و آهنرباهای MagSafe داخلی حجم کمی دارند و در عین حال به شما امکان شارژ بی‌سیم را می‌دهند.

Smartish Wallet Slayer Vol. 2 در زمینه صورتی و زرد
باهوش

طرفداران

 • پشتی پارچه ای با الگوها و سبک های جالب
 • می تواند یک کیف پول حمل و نقل مینیمالیستی باشد

منفی

 • با MagSafe یا شارژ بی سیم سازگار نیست

The Wallet Slayer Vol. کیس 2 از Smartish ارزان است، محافظت اولیه را ارائه می‌کند و دارای چندین پوشش است. برای افراد مینیمالیستی که همیشه نمی خواهند کیف پول حمل کنند، سه کارت به اضافه مقداری پول نقد در خود دارند. همچنین یک اسلات وجود دارد که به یکی از کارت‌های شما اجازه می‌دهد تا به عنوان پایه پایه برای نگه داشتن گوشی استفاده شود، که نکته اصلی فروش این کیف علاوه بر قابلیت عمل به عنوان یک کیف پول کوچک است.

اگر به دنبال سبکی اضافی هستید، این قاب پشتی پارچه‌ای از جمله طرح‌های گلدار و فضایی می‌آید. اگر این مورد را در نظر می گیرید یک هشدار: به دلیل پشتی پارچه ضخیم، با MagSafe یا شارژ بی سیم سازگار نیست.

بهترین کیف کیف آیفون 14

ZAGG gear4 Denali Snap روی زمینه بنفش
ZAGG

طرفداران

 • امتیاز حفاظت از سقوط بالا
 • کناره های چسبنده برای دست زدن بهتر
 • MagSafe و شارژ بی سیم سازگار است

منفی

 • مواد D30 فقط در قسمت پشتی کیس قرار دارد

Zagg Denali Snap که احتمالاً قوی‌ترین گوشی در این لیست است، ادعا می‌کند 16 فوت محافظت در برابر سقوط دارد. Zagg می‌گوید Denali Snap از ماده‌ای به نام D30 ساخته شده است که در هنگام ضربه سخت می‌شود تا از گوشی محافظت کند و دوام بیشتری به آن می‌دهد و شیارهایی در پشت برای چسبندگی بیشتر دارد.

این کیس شامل مواد بازیافتی در طراحی است و با MagSafe و شارژ بی‌سیم سازگار است، بنابراین نیازی نیست که محافظ را با سهولت شارژ عوض کنید. این نمایه باریکی نسبت به بسیاری از قاب‌های «مشکوک» با گوشه‌های حجیم بزرگ دارد که دیدن آن بسیار خوب است. همچنین در همان دسته قیمتی است که اکثر موارد با نوعی محافظت پیشرفته وجود دارد.

مورد شفاف UAQ در پس زمینه زرد
UAG

طرفداران

 • امتیاز حفاظت از سقوط بالا
 • طراحی باریک و خشن
 • پرداخت ضد زردی
 • سازگار با MagSafe

منفی

 • گزینه های رنگ محدود: شفاف و “خاکستری”

مانند قاب Zagg، UAG Plyo دارای 16 فوت محافظت در برابر سقوط است. همچنین دارای روکش ضد خش و لک است و ظاهری چشمگیر دارد. این طراحی به اندازه کافی ناهموار است تا از بزرگی بیش از حد جلوگیری کند و دارای روکش ضد زردی برای کاهش آسیب اشعه ماوراء بنفش در طول زمان است.

همانطور که از نام آن پیداست، با MagSafe سازگار است و به نظر می رسد لبه ای برآمده در اطراف ناحیه دوربین و قاب صفحه نمایش دارد. خط پایانی: اگر به قاب‌های شفاف گوشی علاقه‌مند باشید، Plyo عالی به نظر می‌رسد و نمایه‌ای باریک دارد در حالی که هزینه کمتری نسبت به سایر محصولات با قابلیت کمتر دارد.

بهترین قاب محافظ آیفون 14

UAG Plyo برای Magsafe

این گزینه از UAG یک قاب شفاف با ظاهری تمیز با محافظ های ناهموار داخلی است.

جعبه نازک Totallee در زمینه بنفش
توتاللی

طرفداران

 • فوق العاده نازک
 • سازگار با MagSafe
 • محافظت بیشتر از یک آیفون برهنه

منفی

 • بدون لب برآمده در اطراف صفحه نمایش
 • برای بیش از قطرات “جزئی” ساخته نشده است

با طراحی فوق‌العاده مینیمال، قاب آیفون 14 Totallee برای افرادی که قاب‌ها را دوست ندارند، انتخاب می‌شود. Totallee می گوید که قاب آنها باریک ترین در بازار با ضخامت 0.02 اینچ است و در چندین رنگ عرضه می شود. با قیمت 39 دلار، نسبتا مقرون به صرفه است و از TPU ساخته شده است تا از گوشی شما در برابر افتادن/خراش های جزئی محافظت کند. آنقدر نازک است که برای شارژ MagSafe نیازی به یک حلقه فلزی اضافی در داخل قاب نیست و بریدگی‌های دکمه‌ای وجود دارد که به شما امکان می‌دهد وقتی کیس روشن است به همه چیز دسترسی داشته باشید.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، نقطه ضعف این مورد این است که خیلی قابل توجه نیست. Totallee می‌گوید که برای محافظت در برابر «خراش‌های روزمره، ضربه‌ها و ریزش‌های جزئی» ساخته شده است و در حالی که لبه‌ای در اطراف ناحیه دوربین وجود دارد، لبه‌ای برآمده در اطراف صفحه نمایش وجود ندارد، بنابراین می‌خواهید این لبه را با محافظ صفحه جفت کنید.

بهترین قاب نازک آیفون 14

قاب نازک آیفون 14 Totallee

اگر تمام نگرانی شما این است که از آیفون 14 خود با کمترین حجم ممکن محافظت کنید، کیف Totallee بهترین انتخاب شماست.

کیف چرمی عشایری در زمینه آبی
عشایر

طرفداران

 • چرم کلاسیک که در طول زمان پتینه ها به نظر می رسد
 • 10 فوت رتبه حفاظت از سقوط
 • قیمت مناسب
 • سازگار با MagSafe

منفی

 • محافظت در برابر سقوط کمتر نسبت به کیس های ناهموار تر

قاب چرمی مدرن Nomad’s از چرم باکیفیت ساخته شده است و محافظت در برابر سقوط 10 فوتی آن بیشتر از آن چیزی است که از یک قاب چرمی لوکس که معمولاً بر روی زیبایی تمرکز دارد انتظار می رود. مانند یک ژاکت چرمی خوب، برای پوشیدن به مرور زمان برای ظاهری کهنه و فرسوده ساخته شده است.

گوشه های لاستیکی از بیرون در برابر سایش، پارگی و ریزش بیش از حد محافظت می کنند، در حالی که یک فضای داخلی نرم با محافظ جانبی اضافه شده، گوشی را از داخل محافظت می کند. این کیس با MagSafe سازگار است، بنابراین می توانید شیک باشید و به صورت بی سیم شارژ کنید. همچنین برای یک کیف چرمی قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد که با برخی دیگر از TPU های موجود در این لیست قابل مقایسه است.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *