یک مادر و فرزند یک بازی رومیزی انجام می دهند.
Leszek Glasner/Shutterstock.com

تعطیلات بهترین زمان از سال برای دور هم جمع شدن به عنوان یک خانواده و انجام برخی بازی ها است. ما برخی از بهترین بازی‌های رومیزی را برای لذت بردن همه اعضای خانواده برجسته کرده‌ایم.

به روز رسانی، 12/14/22: محتوا را از نظر صحت، در دسترس بودن محصول و پیوندهای مرده بررسی کرد.

هزاران بازی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین ما روی در دسترس‌ترین بازی‌های تخته و کارتی تمرکز کرده‌ایم. ما بازی‌هایی را بررسی کرده‌ایم که اعضای خانواده در هر سن و توانایی می‌توانند با آن‌ها مقابله کنند تا مجبور نباشید ساعت‌ها برای توضیح قوانین و مقررات صرف کنید. هیچ یک از این بازی ها نیز خیلی بزرگ نیستند، بنابراین نیازی نیست ساعت ها را به یک جلسه اختصاص دهید. در عوض، می‌توانید این بازی‌ها را برای مدتی قبل از اینکه به چیز دیگری بروید، بازی کنید.

در اینجا برخی از بازی های مورد علاقه ما برای پیر و جوان در این کریسمس آورده شده است.

کینگدومینو

جعبه پادشاهی در زمینه سفید.
آبی نارنجی

هدف پشت سر کینگدومینو ساده است – بهترین پادشاهی را با چیدن کاشی ها به خوبی در کنار هم بسازید، مانند دومینو. این مفهومی است که برای دو تا چهار بازیکن فوق‌العاده کار می‌کند و تنها حدود 15 دقیقه طول می‌کشد تا یک بازی کامل شود.

استراتژی از برنامه‌ریزی نحوه طراحی پادشاهی خود ناشی می‌شود، به طوری که به اندازه کافی ساده است که بچه‌های هشت ساله به بالا و همچنین اقوام بزرگ‌تری که قبلاً هرگز این نوع بازی را انجام نداده‌اند، بتوانند آن را بفهمند. این به هیچ وجه پیچیده نیست، اما عمق مناسبی در اینجا وجود دارد که می‌دانید چگونه چیزها را مرتب کنید، و چه زمانی کاشی‌ها را در لحظه کلیدی در طول بازی بردارید. به عبارت ساده، اگر خانواده ای با توانایی های ترکیبی دارید، ایده آل است.

کینگدومینو

کینگدومینو همه چیز عالی در مورد دومینو را در بر می گیرد اما آن را به یک بازی کارتی سرگرم کننده تبدیل می کند.

فتوسنتز

جعبه بازی فتوسنتز در پس زمینه سفید.
آبی نارنجی

محیط زیست برای بسیاری مسئله بزرگی است و قابل درک است. این مسئله کلیدی را با بازی های رومیزی ترکیب کنید و به نتیجه خواهید رسید فتوسنتز– یک بازی رومیزی با یک پیام مهم در پشت آن.

بازی شما را بر روی کاشت و پرورش بذر متمرکز کرده است، زیرا جنگل همیشه در حال تغییر را شکل می دهید و درختان خود را در چرخه زندگی کامل خود می گذرانید. شما امتیاز کسب می کنید زیرا برگ های آنها انرژی را از پرتوهای خورشید جمع آوری می کنند و اهمیت درختان را در اکوسیستم ما به همه ما یادآوری می کنند. مکان هایی که در آن بذر می کارید برای موفقیت شما حیاتی است، بنابراین یک استراتژی منظم و همچنین برخی از عناصر آموزشی در اینجا وجود دارد.

یادگیری آن بسیار آسان و ایده آل با چهار بازیکن است، اگرچه فقط دو بازیکن مورد نیاز است. به نظر زرق و برق هم میاد

رئیس هیولا

جعبه بازی Boss Monster در زمینه سفید.
برادرانه بازی ها

احتمال این وجود دارد که شما و سایر اعضای خانواده تان حداقل در گذشته بازی های ویدیویی انجام داده باشید. رئیس هیولا روح بازی های ویدئویی یکپارچهسازی با سیستمعامل را می گیرد و آن را به یک بازی کارتی سرگرم کننده و رضایت بخش برای ساخت سیاهچال تبدیل می کند. بازی فقط 20 دقیقه طول می کشد و برای دو تا چهار بازیکن عالی است.

بازیکنان در این چیدمان شرور هستند و سعی می کنند ماجراجویان را به سیاه چال خود بکشانند تا آنها را با هیولاهای الهام گرفته از بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل نابود کنند. در اینجا مقدار شگفت انگیزی از عمق وجود دارد، در حالی که یادگیری آن همچنان ساده است. بسته‌های الحاقی متعدد به این معنی است که این می‌تواند در طول سال‌ها نیز مورد علاقه طولانی‌مدت باشد.

اسم رمز

جعبه بازی کد نام ها در پس زمینه سفید.
بازی های CGE چک

اسم رمز یک بازی اجتماعی لذت بخش برای دو تا هشت بازیکن است که مقدار بهینه آن چهار نفر است. دو جاسوس رقیب هویت مخفی 25 مامور را می دانند و هم تیمی های آنها ماموران را فقط با اسم رمزشان می شناسند. تیم‌ها باید ببینند چه کسی می‌تواند ابتدا با همه عوامل خود ارتباط برقرار کند، از طریق یک سری سرنخ‌های تک کلمه‌ای که می‌تواند به چندین کلمه روی میز اشاره کند.

این شامل کمی تفکر است، بنابراین برای نوجوانان به بالا بهترین است، اما بسیار هوشمندانه است. در طول راه می توان بحث های پر جنب و جوش و فکر و شوخی زیادی وجود داشت. یک نوع مشارکتی می تواند خطر بحث و جدل با یک تیم را کاهش دهد که با انجام بازی در مقابل خود بازی به بالاترین امتیاز دست یابد. برای بازی بعد از شام عالی است.

اسم رمز

مانند بازی های جاسوسی و رقابت؟ Codenames بازی برای شماست!

بلیط سوار شدن

جعبه بازی Ticket to Ride در زمینه سفید.
روزهای شگفتی

بلیط سوار شدن بازی در اینجا کمی بیشتر از برخی بازی‌ها طول می‌کشد، با میانگین زمان پخش بین 30 تا 60 دقیقه. هر چند ارزش سرمایه گذاری را دارد. این بازی یک ماجراجویی قطار است که در آن بازیکنان کارت‌های قطار مشابه را جمع‌آوری کرده و بازی می‌کنند تا مسیرهای راه‌آهنی را که شهرهای سراسر آمریکای شمالی را به هم متصل می‌کند، بازی کنند. فکر کنید فیلیاس فاگ در 80 روز به دور دنیا سفر می کند و شما از اینجا دور نیستید.

هدف از این بازی این است که با ادعای مسیرهای راه آهن بیشترین تعداد امتیاز را کسب کنید. اگر می‌خواهید برنده شوید، برنامه‌ریزی از قبل مهم است، اما فهمیدن آن نیز بسیار ساده است. این بدان معناست که این یک بازی خوب برای سنین هشت سال به بالا است و حداکثر شش بازیکن می توانند در آن شرکت کنند. بازیکنان جوان تر نیز همیشه می توانند با هم دوست شوند.

بلیط سوار شدن

برای برنده شدن در این بازی تخته ای سرگرم کننده با موضوع راه آهن، کارت جمع آوری کنید و ادعای راه آهن کنید.

Fluxx

جعبه بازی Fluxx در زمینه سفید.
آزمایشگاه های لونی

یک بازی با ورق کلاسیک، Fluxx جلسات می تواند از پنج دقیقه تا نیم ساعت یا بیشتر طول بکشد. چندین نسخه با مضمون مختلف نیز وجود دارد، اما ما روی کلاسیک اصلی تمرکز کرده‌ایم. زیبایی این بازی این است که با بازی قوانین تغییر می کند. به سادگی یک کارت بکشید، آن را بازی کنید، سپس به تغییر قوانین و تغییر اهداف نگاه کنید، بنابراین باید مراقب چیزها باشید.

همانطور که به نظر می رسد دمدمی است اما این چیزی است که آن را بسیار سرگرم کننده می کند. هیچ خطری وجود ندارد که کسی از آنچه در حال رخ دادن است دلسرد شود. در عوض، عمل به اندازه کافی هیجان انگیز است که اگر بخواهید می توانید عرشه را در طول مهمانی بیرون بیاورید. به همین سادگی و در عین حال فریبنده برای یادگیری و بازی است. به نوعی جلوی چشمان شما تکامل می یابد.

تاس زامبی

بسته زامبی تاس در زمینه سفید.
بازی های استیو جکسون

قوانین از تاس زامبی ساده هستند – 13 مغز بخورید و برنده شوید. بله، شما اینجا یک زامبی بازی می کنید. این یک بازی سریع متشکل از 13 تاس سفارشی است که نشان دهنده قربانیان شماست. شما باید آنها را سریع قبل از انفجار تفنگ ساچمه ای بخورید و نوبت شما تمام شود.

جای تعجب نیست که بازی‌ها کمتر از 15 دقیقه طول می‌کشند و با 2 بازیکن به همان اندازه کار می‌کنند که بیشتر انجام می‌دهد. از آنجایی که این یک بازی تاس است، همانطور که انتظار دارید تصادفی است، اما سرگرم کننده است. عمق کمی وجود دارد، اما کاملاً مستقل است و به راحتی برای یک جلسه سریع به دست می آید. اگر به یک بازی ساده برای جذب بچه ها نیاز دارید، این همان است. به شرطی که آنها ایده بازی کردن در یک زامبی را دوست داشته باشند، یعنی.

خیابان بیکر 221B

جعبه بازی Baker Street 221B روی پس‌زمینه سفید.
جان ان. هانسن

خیابان بیکر 221B در اینجا کمی بیشتر از دیگران تلاش می‌کند، اما اگر همیشه کلو را دوست داشتید، اما می‌خواستید عمق بیشتری در آن وجود داشته باشد، عالی است. بازی شما را مجبور می کند نقش شرلوک هلمز را به عهده بگیرید، زیرا او تلاش می کند تا یک پرونده گیج کننده را حل کند.

شما باید سرنخ هایی را جمع آوری کنید، بازیکنان دیگر را زیر سوال ببرید و ارتباط منطقی بین شواهدی که جمع آوری کرده اید را کشف کنید. ممکن است کمی طول بکشد (به طور متوسط ​​حدود یک ساعت انتظار می رود) اما چیزهای هیجان انگیزی است. حتی بهتر از آن، به همان اندازه که با دو بازیکن خوب کار می کند، بیشتر کار می کند. 200 پرونده نیز وجود دارد، بنابراین موارد زیادی برای فرو بردن دندان‌ها وجود دارد.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *