AFM Visuals/Shutterstock.com

نتفلیکس مدتی است که ایده نمایش های زنده یا لایو در نتفلیکس را آزمایش کرده است و قالب ویدیوهای درخواستی را شکسته است. اکنون این شرکت ظاهراً به ارائه محتوای زنده به تلویزیون شما نزدیک شده است.

کیسی مور از آنچه در نتفلیکس است یک صفحه آزمایشی لایو در نتفلیکس را در نتایج جستجوی گوگل مشاهده کرد که با عنوان “Watch Live Streaming OAD Title 14” برچسب گذاری شده بود. این صفحه دیگر قابل دسترسی نیست، اما ظاهراً آنقدر طولانی بوده که توسط موتورهای جستجو نمایه شود – همچنین در نتایج جستجوی DuckDuckGo قابل مشاهده است. بقیه توضیحات به نظر می رسد خلاصه داستان Lockwood & Co باشد، سریالی از نتفلیکس که اواخر ژانویه پخش می شود.

به نظر می رسد این صفحه نشان می دهد که نتفلیکس در حال آزمایش محتوای زنده به طور گسترده تر است. برنامه های نتفلیکس برای محتوای زنده برای اولین بار در ماه می 2022 گزارش شد، زمانی که ضرب الاجل ادعا کرد که محتوای زنده “در مراحل اولیه توسعه” است. نتفلیکس چند روز بعد آن را تأیید کرد و گفت که این قابلیت می تواند برای استندآپ کمدی های ویژه و سایر محتوایی که به خوبی با محیط زنده کار می کند استفاده شود.

نتفلیکس فقط به صراحت به موارد ویژه کمدی اشاره کرده است، اما دیدن یک ویژگی محتوای زنده که برای پوشش ورزشی مفید باشد کار سختی نیست. سایر پلتفرم‌های استریم در چند سال گذشته حقوق پخش رویدادهای ورزشی را ربوده‌اند، مانند بیسبال جمعه شب MLB در Apple TV+ و NFL Thursday Night Football در Amazon Prime. NBCUniversal که در حال حاضر دارای حقوق ایالات متحده برای پخش بازی های المپیک در ایالات متحده است، از پوشش زنده المپیک برای تقویت سرویس استریم Peacock خود استفاده کرده است.

هنوز هیچ جدول زمانی عمومی برای زمان نمایش محتوای زنده در نتفلیکس و لایو در نتفلیکس وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد به زودی این اتفاق می‌افتد.

منبع: کیسی مور (توئیتر)
از طریق: Cord Cutters News


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *