اگر کلمات جنگ ستارگان و رایگان را دوست دارید، می‌خواهید جنگ ستارگان: اسکادران را دریافت کنید. تا فردا صبح در Epic Games رایگان است.

اعتبار عکس – iStockPhoto

بعد از خرد کردن اعداد در صفحات گسترده و نوشتن گزارش های طولانی، گاهی اوقات به چند دقیقه توقف نیاز دارید. برای برخی، به خصوص طرفداران جنگ ستارگان، بازی با کیفیت است بازی آزاد ممکن است یک راه عالی برای عقب نشینی و آرام کردن باشد.

خبر خوب این است که نیروگاه بازی Epic Games، توسعه دهندگان پلت فرم توسعه نرم افزار Unreal Engine، EA را ارائه می دهد. جنگ ستارگان: اسکادران به صورت رایگان از هم اکنون تا کنون 1 دسامبرخیابان در ساعت 10 صبح CST.

اگر جنگ ستارگان، بازی و مهمتر از آن بازی های رایگان را دوست دارید، بازی رایگان هفته ما را بررسی کنید!

جنگ ستارگان: اسکادران

داستان این بازی ربطی به Force یا Jedis ندارد. در عوض، این یکی در مورد حضور در جنگنده‌های ستاره‌ای و شرکت در نبرد برای تسلط بر کهکشانی است. این جدید نیست. دو سال پیش منتشر شد با این حال، این بدان معنا نیست که سرگرم کننده نیست و یک تجربه سرگرم کننده از جنگ ستارگان را ارائه نمی دهد.

Star Wars: Squadrons یک بازی اول شخص چند نفره است که شما را در کابین ستارگان جنگنده از جمهوری جدید و امپراتوری ناوگان برای مبارزه در نبردهای فضایی 5 در 5. علاوه بر گرافیک خیره کننده، می توانید هر کدام را کنترل کنید بال ایکس یا کراوات مبارزان این بازی به شما امکان می‌دهد بارگیری جنگنده و لوازم آرایشی را سفارشی کنید، قدرت را بین سلاح‌ها و سپرها هدایت کنید، موتورها را کنترل کنید و در کابین خلبان غوطه‌ور شوید.

تصویر از طریق EA بازی های حماسی

شما به بیش از جنگنده های TIE و X-wing از هر دو ناوگان دسترسی خواهید داشت. شما می توانید چابک را خلبانی کنید بال A و ویرانگر بمب افکن TIE. با کسب تجربه بیشتر، می‌توانید قفل سلاح‌ها، سپرها، ارتقاء و تغییرات مختلف زیبایی را برای خلبان و کشتی خود باز کنید.

برخی از اهداف تاکتیکی در میدان های جنگ شناخته شده و ناشناخته از جمله غول گازی رخ می دهد یاوین پرایم و متلاشی شده ماه گالیتان.

برای دریافت ایده ای از آنچه می توانید از بازی انتظار داشته باشید، تریلر پیش نمایش زیر را بررسی کنید.

علاوه بر نبردهای چند نفره، می‌توانید در داستان تک‌نفره جنگ ستارگان به دنبال وقایع Return of the Jedi و Rogue Squadron خلبان باشید. حالت داستانی نیز به دنبال نبرد اندور و نابودی دومین ستاره مرگ است. بازی به طور متناوب بین دو خلبان قابل تنظیم از اسکادران پیشتاز جمهوری نیو ریپابلیک و اسکادران تایتان امپراتوری تغییر می کند.

دو حالت آنلاین شامل Dogfight – مسابقه مرگ تیمی با پشتیبانی 10 نفره است. دومی، نبردهای ناوگان است، که در آن دو تیم تا پنج بازیکن برای نابود کردن کشتی سرمایه یکدیگر با هم رقابت می کنند.

دیدگاه های متناوب را بین رهبران نمادین و در حال ظهور در هر دو طرف کهکشان تجربه کنید، از جمله جمهوری جدید و امپراتوری.

چالش های روزانه و عملیاتی را کامل کنید تا Glory را برای خلبان خود بدست آورید. از Glory برای باز کردن قفل وسایل آرایشی خلبان و کشتی خود استفاده کنید. می توانید وضعیت، سپرها و قدرت های کشتی خود را از طریق ابزارهای روی صفحه در کابین خلبان بررسی کنید.

اسکادران جنگ ستارگان را در اپیک گیمز دریافت کنید

Epic Games سازنده Unreal Engine و کل پلتفرم برای هر کسی است که با استفاده از ابزارهای توسعه نرم‌افزار Unreal Engine بازی می‌سازد. این شرکت در طول سال‌ها بازی‌های زیادی مانند Gears of War در گذشته و فوق‌العاده محبوب منتشر کرده است فورتنایت.

هدایای گذشته اپیک گیمز شامل تمدن ششم و GTA V. برای عناوین باکیفیت‌تر، باید مراقب سایت باشید.

این شرکت بازی‌ها را ارائه می‌کند و برای هر بازی که از این پلتفرم استفاده می‌کند، کمیسیون کمی می‌گیرد. اما این برای مدیران شرکت است که بفهمند.

آنچه شما باید بدانید این است که آنها بازی های رایگان را به شما هدیه می دهند. و Star Wars Squadron یک نمونه عالی از کاری است که توسعه دهندگان بازی می توانند با Unreal Engine انجام دهند.

اگر کلمات را پیدا کردید: بازی ها، جنگ ستارگان، و رایگان جالب است، قبل از انقضای پیشنهاد، به سراغ گرفتن اسکادران جنگ ستارگان نروید. بنابراین، به صفحه Star Wars: Squadrons در سایت Epic Games بروید و روی آن کلیک کنید گرفتن دکمه. به هر حال، آیا ما به رایگان بودن آن اشاره کردیم؟سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *