دوچرخه برقی با هوش مصنوعی.

عکس نمونه دوچرخه برقی ایسر.
ایسر

شرکت محبوب رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ ایسر این هفته دنده‌های خود را تغییر می‌دهد، زیرا اخیراً دوچرخه و اسکوتر برقی جدیدی را معرفی کرده است. به طور جدی. این محصولات جدید متحرک منحصر به فرد هستند، به خصوص دوچرخه برقی هوشمند جدید وحشی با هوش مصنوعی.

اولین بار Acer ebii است، یک دوچرخه برقی سبک وزن و در عین حال توانا با مجموعه ای از ویژگی های هوشمند که در این بخش بسیار منحصر به فرد است. ظاهراً دارای سنسورهای تشخیص برخورد و هوش مصنوعی داخلی برای کمک به جلوگیری از تصادفات، ردیابی و پیش‌بینی سرعت برای کنترل انتقال و موارد دیگر است.

یک برنامه همراه برای ضد سرقت و ردیابی GPS با دوچرخه جفت می شود، می تواند چراغ جلوی داخلی را کنترل کند و حتی دارای یک سیستم مجاورت برای قفل خودکار چرخ ها و موتورها در هنگام پیاده روی است. به این ترتیب، هیچ کس نمی تواند دوچرخه شما را بگیرد. همانطور که شما (یا تلفنتان) نزدیک می شوید، قفل آن باز می شود و آماده پخش می شود.

همچنین از لاستیک‌های بدون هوا برای از بین بردن صافی، ترمزهای دیسکی هیدرولیک و باتری قابل جابجایی 460 وات ساعتی استفاده می‌کنید که موتور هاب عقب 250 واتی را تغذیه می‌کند. ایسر ادعا می کند که تنها 35 پوند وزن دارد، می تواند حدود 15 مایل در ساعت حرکت کند و با یک بار شارژ مسافت 68 مایل را طی کند.

علاوه بر این، ایسر ادعا می‌کند که شارژ مجدد آن فقط ۲.۵ ساعت طول می‌کشد که بسیار سریع‌تر از زمان معمولی ۵ تا ۶ ساعته دوچرخه‌های مشابه در بازار است. اینها برخی از آمارها و ویژگی های بسیار چشمگیر هستند، به این معنی که اگر زمانی منتشر شود احتمالاً بسیار گران خواهد بود. ایسر قیمت یا تاریخ عرضه را فاش نکرد.

ایسر اسکوتر الکترونیکی جدید، دوچرخه ورزشی و موارد دیگر را معرفی کرد.
گجت ایسر

علاوه بر این، در نمایشگاه چرخه تایپه این هفته، ایسر از اسکوتر برقی «Extreme»، خط جدیدی از لباس‌های سازگار با محیط زیست برای دوچرخه‌سواران و حتی یک دوچرخه ورزشی که به عنوان میز کار نیز عمل می‌کند، رونمایی کرد.

طبق بیانیه مطبوعاتی، اسکوتر الکترونیکی جدید Acer Predator Extreme دارای سیستم تعلیق دوگانه مقاوم، ترمزهای دیسکی هیدرولیک و موتور قدرتمند 700 واتی است که به راحتی در جاده ها، خیابان های شهر و تپه های شیب دار اداره می شود. با این حال، همانطور که الکترک یادداشت ها، به نظر می رسد یک اسکوتر تغییر نام تجاری Splach Transformer است که در سال 2021 عرضه شد.

و در نهایت، در گوشه سمت راست عکس بالا، Acer eKinekt BD3 جدید را خواهید دید. این یک «میز دوچرخه انقلابی است که دستگاه را از رکاب زدن کاربر تغذیه می‌کند»، که نشان می‌دهد می‌توانید یک لپ‌تاپ یا چیزی را در حالی که رکاب می‌زنید و در حالت کاردیوی روزانه خود قرار می‌گیرید، برق دهید. ایسر می‌گوید می‌تواند تا ۷۵ وات برق برای شارژ لپ‌تاپ، تلفن و غیره ارائه دهد.

هیچ خبری در مورد قیمت یا تاریخ عرضه این محصولات وجود ندارد، بنابراین در خبرنامه روزانه ما ثبت نام کنید و ما برای جزئیات بیشتر تماشا خواهیم کرد.

منبع: ایسر گجت

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *