همه ما آنجا بوده‌ایم: شما به طور تصادفی روی ایمیلی که هنوز تمام نشده است، گزینه ارسال را فشار دهید. یا شاید شما دریافت کننده یک کمپین بازاریابی در مقیاس بزرگ با یک اشتباه تایپی فاحش بوده اید.

چه شما کسی باشید که اشتباه می‌کند، چه فقط کسی که آن را می‌بیند، اشتباهات بازاریابی داستان‌های بزرگی را ایجاد می‌کنند—البته زمانی که شرمندگی اولیه را پشت سر گذاشتید.

ما مطالب ارسالی را از طرفداران خود احضار کردیم و داستان های ترسناک تیم بازاریابی خنده دار و ترسناک را گردآوری کردیم که به طرز وحشتناکی قابل ربط هستند.

توجه: هر یک از ابهامات از دیدگاه شخصی که داستان را ارسال کرده است بیان می شود. اسامی برای محافظت از مجرمان مخفی شده است.

مهاجرت های نادرست وب سایت

ما تصمیم گرفتیم یک شبانه روزی را در دفتر جذب کنیم تا 45 وب سایت را برای یک مشتری منتقل کنیم. غذا سفارش دادیم و شب را مستقر کردیم.

حدود ساعت 3 صبح احساس بیماری کردیم. تا ساعت 5 صبح، همه ما با مسمومیت غذایی در دستشویی ها زندگی می کردیم.

هنگامی که سایر کارمندان در ساعت 8 صبح شروع به ورود کردند، تیم من را دیدند که عرق کرده، بدبخت و در حال تلاش برای راه‌اندازی سایت‌های باقی مانده بودند. ما کار را انجام دادیم، اما احساس می کردیم که مرگ دارد آن را انجام می دهد!

ترس از پست مستقیم

من ترتیبی دادم که یک دسته از قطعات پست مستقیم چاپ شود، و سپس آنها را به مشتری کاملاً اشتباهی در مکان اشتباه پست کردم.

کار گروهی؟ بیشتر شبیه جیغ زدن!

مشتری ما یک جلسه برنامه ریزی سالانه حضوری در دفتر مرکزی خود میزبانی کرد. شرکت دیجیتال مارکتینگ ما به همراه آژانس طراحی مشتری ما در این مراسم حضور داشتند.

بین مدیران عامل آژانس خون‌های بدی به راه افتاد و در جریان جلسه، آژانس دیگر سعی کرد این کار را به دست بگیرد. مدیر عامل ما یک پیام اس ام اس توهین آمیز به تیم ما ارسال کرد و مدیر عامل دیگر را مورد تمسخر قرار داد. متأسفانه شماره مدیر عامل دیگر را در پیام آورده است!

مدیر عامل آژانس بیرون آمد و مدیر عامل ما را به داخل سالن فراخواند. فریاد آنها باید توسط مدیر بازاریابی شرکت شکسته می شد. به عنوان مجازات، هر دو آژانس باید با هم برای اجرای پروژه همکاری می کردند!

یک CTA خطرناک

من یک ایمیل از طریق Mailchimp با موضوع “Send Us Sext” به جای “Send Us a Text” ارسال کردم. این برای بازاریابی سرویس جدید ما ZipWhip بود که به شما امکان می دهد مستقیماً از تلفن خود به نماینده بیمه خود پیامک ارسال کنید.

یک مورد بیماری تب برفکی

من در تیمی بودم که روی یک حساب کاربری با یک مشتری فوق‌العاده مشکل کار می‌کردم که می‌خواست هر بهینه‌سازی قیمت پیشنهادی و اضافه کردن کلمه کلیدی منفی را مدیریت کند. سرپرست تیم من تصمیم گرفت با رئیس مشتری ما تماس بگیرد تا در مورد اصلاح مسائل صحبت کند.

متأسفانه، ارتباط از طریق ایمیل انجام شد. مدت کوتاهی پس از ارسال ایمیل، متوجه شدیم که مشتری نیز به طور تصادفی cc’d شده است. شما فقط می توانید انقباض y را که پس از آن به وجود آمد تصور کنید.

ترسناک ترین ارسال

من پیشنهاد اشتباهی را در یک کمپین ایمیل ارسال کردم. حدود 500 هزار دلار برای شرکت هزینه داشت…

RIP-ly همه

من برای یک شرکت با بیش از یک میلیون کارمند کار کردم. یک روز، صندوق ورودی من حداقل بیش از 500 ایمیل داشت، همه با موضوع یکسان. بیشتر افرادی بودند که می خواستند از لیست حذف شوند و دیگران می گفتند روی «پاسخ به همه» کلیک نکنید.

این هرج و مرج بود و به زودی اولین سخنرانی از جلسات حضوری برای کارمندان جدید شد.

ارزش ها در حال محو شدن

یک روز صبح با پیامی در مورد صفحات وب سایت ما ناگهان 404ing از خواب بیدار شدم. معلوم شد، شخصی همه URL های AMP را از سایت حذف کرده است. با انجام این کار، تمام نمونه های حروف AMP در کنار یکدیگر حذف شدند. بنابراین نشانی‌های اینترنتی که شامل «کمپ»، «مثال» یا «غمگین» بودند، AMP حذف و به «c»، «exle» یا «rant» هدایت شدند.

حدود 15000 صفحه به یکباره تغییر مسیر داده شده بود. خوشبختانه، با وردپرس، رفع آن یک مشکل آسان بود!

کشتن تقویم

وردپرس VIP از چندین تقویم کل شرکت و به اشتراک گذاشته شده استفاده می کند. خوب، در چند هفته اول هنگام سازماندهی تقویم خودم، به طور تصادفی تقویم مشترک جلسات تیم VIP را حذف کردم. برای همه.

خوشبختانه، ما با یک فرهنگ بسیار شفاف برای «مالکیت و مستندسازی آن» کار می‌کنیم، بنابراین من در شرکت P2 درباره آنچه اتفاق افتاد پست گذاشتم و برای حل آن درخواست کمک کردم. همه در مورد آن بسیار مهربان بودند، و این منجر به یک گفتگوی بزرگتر در مورد بهبود گردش کار شد!

حداقل می گویند این یک یخ شکن عالی بود!

ترسناک ترین اشتباه؟

از دیدگاه ما، این کار آسان است: استفاده نکردن از P در وردپرس.

درباره CMS چابک پیشرو در جهان بیشتر بیاموزید و ما را بررسی کنید چگونه بازاریابی محتوایی بهتری انجام دهیم سلسله بنابراین می توانید در آینده از اشتباهات ناپسند بازاریابی جلوگیری کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *