Fluency FLC00723 BLOG ChatGPT Integration Martech 1920x1080 FINAL, محتوا مارکتینگ


Fluency FLC00723 BLOG ChatGPT Integration Martech 1920x1080 FINAL 800x450.png, محتوا مارکتینگ

اخبار مملو از مقالاتی است در مورد اینکه چگونه ChatGPT ممکن است صنایع بی شماری از جمله تبلیغات و بازاریابی را مختل کند. با این حال، با وجود تمام تئوری‌پردازی‌ها و نمایش‌های (اغلب بی‌اهمیت)، نمونه‌های ملموس کمی از ChatGPT (و GPT-3) بر روی وظایف دنیای واقعی که قرار است انجام شود وجود داشته است.

Fluency، پیشرو در فناوری های تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی، اخیرا Muse را معرفی کرده است. این ابزار جدید بهبود یافته با ChatGPT از هوش مصنوعی استفاده می کند تا سطوح جدیدی از کارایی را به بخش های رایج و در عین حال حیاتی گردش کار بازاریابی دیجیتال بیاورد.

در اینجا چند روش وجود دارد که ممکن است سازمان شما از ابزار افزایش یافته ChatGPT Fluency بهره مند شود:

  • سه اقدام وقت گیر – یک راه حل ساده و بدون درز: اگر در حال ایجاد کپی کمپین تبلیغاتی دیجیتال هستید، اقداماتی وجود دارد که نمی توانید از آنها اجتناب کنید: نوشتن کلمات کلیدی، عنوان و متن اصلی. Fluency Muse بر اساس چند دستور انتخاب شده، گزینه هایی را برای هر یک از این فیلدها ایجاد می کند و به شما امکان می دهد نتایج را به سرعت فیلتر و ویرایش کنید، سپس آنها را در کمپین ها پیاده سازی کنید.
  • تبدیل محدودیت ها به نتیجه: Muse به شما امکان می دهد ملاحظاتی مانند کلمات کلیدی منفی و محدودیت های تعداد کاراکترها را در نظر بگیرید تا بتوانید به طور خودکار متغیرهایی را که باید مرتب کنید کاهش دهید.
  • بی طرفی پلت فرم کمیت و کیفیت را امکان پذیر می کند: از جستجوی Google گرفته تا Performance Max، فیسبوک و Pinterest، Muse می‌تواند برای تولید سریع و آسان محتوا برای انواع کمپین و پلتفرم‌ها، همه از درون گردش کار Blueprint خود Fluency استفاده شود.

آیا آماده اید سطوح جدیدی از کارایی را به جریان کاری بازاریابی دیجیتال خود بیاورید؟ آخرین پست وبلاگ Fluency را بررسی کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزار افزایش یافته ChatGPT Fluency.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

Fluency FLC00723 FLC Logo Stacked Martech 140x140.png, محتوا مارکتینگ

Fluency ارائه دهنده برتر نرم افزار کمپین در سطح سازمانی برای صنعت تبلیغات است. پلتفرم این شرکت حول محور اتوماسیون فرآیند رباتیک – یک برنامه کاربردی فناوری منحصر به فرد در تبلیغات – ساخته شده است که کارایی، دقت و قابلیت‌های کمیت بی‌نظیری را برای بازاریابان دیجیتالی که هم در آژانس‌ها و هم در برندها کار می‌کنند، ارائه می‌کند. بنیانگذاران و کارکنان Fluency مستقر در برلینگتون، ورمونت، با اعضای تیم در 11 ایالت، از ترکیب منحصر به فردی از تخصص، استعداد و خلاقیت در تلاش‌های خود برای تغییر پایدار، مشارکتی و لذت‌بخش کسب‌وکار مشتریان و خودشان بهره می‌برند.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *