لیست به ظاهر بی پایان افزونه های تجزیه و تحلیل وردپرس می تواند بسیار زیاد باشد، به خصوص برای چیزی به اندازه اندازه گیری عملکرد محتوای شما. هنگام انتخاب ابزاری برای ردیابی و بررسی تجزیه و تحلیل محتوا، مطمئن شوید که مدعی برتر شما:

 • استفاده برای کل تیم شما آسان است
 • استراتژی محتوای شما را بهبود می بخشد
 • تجزیه و تحلیل بلادرنگ ارائه می دهد
 • ROI محتوا را اثبات می کند

و خالق ابزار باید به بازخورد مشتری گوش دهد و محصول خود را به طور مداوم بهبود بخشد.

میدونیم سرت شلوغه پس بیایید کار را کاهش دهیم و توضیح دهیم که چرا Parse.ly از وردپرس VIP باید اولین انتخاب شما باشد.

فهرست مطالب

چرا Parse.ly بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس است

وردپرس VIP Parse.ly را خریداری کرد زیرا برای تجزیه و تحلیل محتوا ساخته شده بود. وردپرس ساده ترین راه برای انتشار محتوا به صورت آنلاین است و Parse.ly ساده ترین راه برای اندازه گیری عملکرد آن است. وردپرس و Parse.ly با هم تیم‌ها را به توانایی حرکت سریع، آزمایش آنچه کار می‌کند و کاهش محتوای برنده را مجهز می‌کنند. ما کاملاً معتقدیم که هر چه یک ابزار ساده تر باشد، بیشتر (و بهتر) از آن استفاده می شود.

Parse.ly داده ها را آسان می کند

داشبورد Parse.ly کاربرپسند است و به کل تیم شما اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک به داده‌های عملکرد محتوا دسترسی داشته باشد و آن‌ها را تجزیه و تحلیل کند.

بسیاری از ابزارهای تجزیه و تحلیل وب اساساً بر اساس URL ها فکر می کنند. آنها به گونه ای ساخته شده اند که برای نویسندگان، ویراستاران، و بازاریابان محتوا، دشوار است. همه ابزارهای تجزیه و تحلیل وب معمولاً داده‌های یکسانی را جمع‌آوری می‌کنند، اما فقط برخی از آنها کار اضافی ارائه داده‌ها را به گونه‌ای انجام می‌دهند که «فقط منطقی» برای ذهن نویسنده باشد.

Parse.ly چه کاری متفاوت انجام می دهد؟ داده های شما را از نظر موضوعات، نویسندگان، کمپین ها، بخش هایی از وب سایت شما و موارد دیگر سازماندهی می کند. این‌ها روش‌هایی است که نویسندگان محتوای خود را در نظر می‌گیرند—بنابراین آیا یک داشبورد تحلیلی نباید آن را به این صورت به آنها ارائه دهد؟

با سایر ابزارهای تحلیلی، باید داشبوردها را تنظیم کنید و تعداد زیادی ورودی را پیکربندی کنید. با Parse.ly، می‌توانید فوراً عملکرد محتوا را مشاهده کرده و گزارش‌های خودکار را بر اساس:

 • موضوعات و برچسب ها
 • نویسندگان
 • کمپین ها
 • کانال ها و ارجاع دهندگان
 • و بیشتر

“ما Parse.ly را انتخاب کردیم زیرا بسیار کاربرپسند است، به خصوص برای ویرایشگری که می‌خواهد بتواند فوراً وضعیت محتوای خود را گزارش دهد.”

– مورگان گیبسون، مدیر ارشد محتوای دیجیتال، WeddingWire

Parse.ly استراتژی محتوای شما را متمرکز می کند

اولویت اصلی ما دسترسی مشتریان به تجزیه و تحلیل محتوای جامع است که بهینه سازی آن را برای بیش از کلیک آسان می کند.

معیارها و مدل‌های تبدیل محتوا در بالا، وسط و پایین قیف ما، بدون نیاز به پیمایش در یک سیستم پیچیده، در وقت گرانبهای شما صرفه‌جویی می‌کنند. آنها همچنین برای کل تیم شما در دسترس هستند، به این معنی که همه می توانند به سرعت عملکرد واقعی محتوای شما را درک کنند.

از این معیارها استفاده کنید تا استراتژی خود را فراتر از “دریافت بازدید بیشتر از صفحه” ببرید:

 • داده های تاریخی
 • تبدیل ها
 • زمان درگیر شدن
 • بخش های مخاطب
 • بازدیدکنندگان جدید و بازگشتی
 • مقایسه ها
 • نرخ گردش مجدد
 • کمپین ها

Parse.ly تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را ارائه می دهد

به جای منتظر ماندن برای واکنش به مکالمات، با داده‌های هم‌زمان Parse.ly شرکت کنید. هشدارهای خودکار را برای مواردی مانند افزایش ترافیک و محتوای با عملکرد بالا، مشاهده تعاملات اجتماعی از چندین کانال و پیگیری منابع ارجاع برای درک بهتر ترافیک سایت تنظیم کنید. برخی از مشتریان ما حتی صفحه نمایش اجمالی Parse.ly را به صورت زنده روی تلویزیون در اتاق خبرشان پخش می کنند تا به سرعت به عملکرد آنی اشاره کنند.

Parse.ly بازگشت سرمایه محتوا را اثبات می کند

دیگر حدس زدن نیست. ROI را با استفاده از گزارش‌ها، معیارها و اهداف Parse.ly به محتوای خود گره بزنید. برای تنظیم گردش کار و با مدیران اجرایی برای اثبات ارزش خود، بینش های معناداری را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

معیارها: به سرعت درک کنید که آیا محتوای شما در مقایسه با قطعات منتشر شده قبلی عملکردی بالاتر یا کمتر از میانگین دارد.

گزارش ها: گزارش های آماده یا سفارشی داده های مناسبی را ارائه می دهند که ارزش محتوای شما را نشان می دهد. اینها شامل گزارش هایی مانند:

 • بررسی اجمالی همیشه سبز: پست هایی که خوانندگان را مدت ها پس از تاریخ انتشار خود جذب می کنند
 • جزئیات: خلاصه داده ها بر اساس نویسنده، بخش، برچسب یا کل سایت
 • آمار در طول زمان: تغییر در بازدید از صفحه و بازدیدکنندگان در طول زمان
 • لیست های برتر: ویدیوها، پست ها، نویسندگان، بخش ها، برچسب ها یا ارجاع دهندگان برتر برای یک دوره زمانی انتخاب شده.
 • فهرست‌های پایین: صفحات یا پست‌هایی با عملکرد ضعیف، طبقه‌بندی شده بر اساس معیارهای انتخاب شده

بهترین قسمت؟ این گزارش‌ها را می‌توان به‌طور خودکار برنامه‌ریزی کرد تا برای شما و تیمتان ایمیل شود، یا به‌سرعت به‌عنوان یک صفحه وب برای هر کسی که پیوند را برایش ارسال می‌کنید قابل مشاهده باشد.

اهداف: یک نمای داشبورد سفارشی برای ردیابی KPIهای سطح بالا در یک مکان ایجاد کنید. این اهداف به وضوح و به راحتی ارائه می‌شوند تا هر کسی در تیم شما بتواند بفهمد که چگونه معیارهای مهم شما به نتیجه نهایی مرتبط است.

“عملکرد تصادفی محتوا” در چشم انداز بازاریابی امروزی کافی نیست. برای سازندگان محتوا مهم است که بتوانند به سرعت ارزیابی کنند که آیا اقدامات آنها به اهداف تیم کمک کرده است، به همین دلیل است که Parse.ly اهداف ایجاد کرده است.

ما می‌دانستیم که باید محتوای مناسب را بیشتر زیر بینی آنها بگذاریم. Parse.ly به ما نشان داد که کدام محتوا بود.”

-بن ماکسول، مدیر انتشارات، شبکه N

به طور خلاصه، Parse.ly کار شما را آسان تر و بینش شما را عمیق تر می کند. و هنگامی که با CMS چابک وردپرس VIP جفت می شود، قدرت محتوای مورد نیاز خود را در یک پلتفرم خواهید داشت.

داده های Parse.ly اکنون در وردپرس هستند

ما می دانیم که داده ها چقدر برای تصمیم گیری در مورد انتشار محتوا مهم هستند، به همین دلیل است که این بینش های کلیدی را مستقیماً به مدیریت وردپرس آورده ایم.

با سه ویژگی جدید ما، اکنون می‌توانید داده‌ها و پیشنهادات محتوای ضروری را هنگام ویرایش محتوا در وردپرس مشاهده کنید.

کمک کننده محتوا

کمک کننده محتوای Parse.ly ابزار پشتیبانی غنی شده با داده های جدید Parse.ly است که بینش های معناداری را در ویرایشگر وردپرس ارائه می دهد. برای همه مشتریان VIP وردپرس گنجانده شده و رایگان است—بدون نیاز به اشتراک جداگانه Parse.ly! هنگام ویرایش یک پست منتشر شده، خواهید دید:

 • پست های مرتبط با عملکرد برتر بر اساس دسته یا بخش اصلی در بازی.
 • اطلاعات سریع درباره نحوه عملکرد محتوا در هفت روز گذشته، از جمله بازدید از صفحه، بازدیدکنندگان، زمان درگیر شدن، کانال های ارجاع دهنده و موارد دیگر.
 • الگوها و نشانه های پست های موفق، از جمله ساختار، سبک، کلمات کلیدی و غیره.

همچنین معیارهای عملکرد مربوط به آن پست یا صفحه را مشاهده خواهید کرد، از جمله:

 • تعداد بازدیدها و بازدیدکنندگان
 • میانگین زمان صرف شده در صفحه توسط بازدیدکنندگان
 • داده های ارجاع دهنده، از جمله بازدیدهای مستقیم

مسدود کردن توصیه ها

بلوک توصیه‌های جدید پیوندهایی را به محتوای سایت شما بر اساس صفحات و پست‌های مرتبط پیشنهاد می‌کند. این بلوک را می توان در حالت ویرایش سایت یا به عنوان بلوک در هر نوع پستی استفاده کرد، به این معنی که دیگر نیازی به کدنویسی نیست. هر کسی که یک پست یا صفحه جدید ایجاد می کند می تواند به سرعت بخش محتوای توصیه شده را تنها با چند کلیک اضافه کند!

پشتیبانی از بخش مخاطب و ردیابی پویا

ما قلاب های جاوا اسکریپت و قابلیت نوشتن جاوا اسکریپت را در داخل افزونه اضافه کرده ایم. این بدان معناست که اکنون بهتر می‌توانید بخش‌های مخاطب و ردیابی پویا را در خود افزونه مدیریت کنید، نه اینکه از ادغام‌های پیچیده‌تر استفاده کنید.

مشتریان ما بخش های مخاطب را دوست دارند زیرا به آنها کمک می کند به مخاطبان خود نزدیک تر شوند. برای مثال می توانید تفاوت بین بازدیدکنندگان و مشتریان را تشخیص دهید. این به ارزیابی اینکه چه محتوایی خوانندگان معمولی را به طرفداران تبدیل می‌کند کمک می‌کند و چه چیزی باعث می‌شود مشتریان وفادار باشند.

ردیابی پویا که به توسعه دهندگان امکان می دهد رویدادهای سفارشی را با استفاده از ردیاب Parse.ly ارسال کنند، یک ویژگی پیشرفته است که توسعه دهندگان را ملزم به افزودن کد سفارشی می کند (اکنون از طریق یک رابط در افزونه وردپرس در دسترس است). این ویژگی به شما امکان می‌دهد نرم‌افزار خاصی مانند Demandbase را راحت‌تر در رویدادهای ردیابی شده ادغام کنید.

علاوه بر ویژگی‌های جدید، ما همچنین به طور مرتب پیشرفت‌های Backend را صادر می‌کنیم تا تجربه کاربر را آسان‌تر، سریع‌تر و ایمن‌تر کنیم.

نحوه کار افزونه Parse.ly با وردپرس VIP

توجه: این افزونه است برای همه کاربران وردپرس در دسترس است که افزونه را فعال کرده اند.

افزونه Parse.ly (wp-parsely) ادغام را برای کاربران VIP وردپرس ساده می کند. در واقع، به طور خودکار به عنوان بخشی از پلت فرم اصلی ما نصب می شود.

در اینجا جزئیات فنی مربوط به افزونه wp-parsely آمده است:

 • کد رهگیری Parse.ly را به تمام صفحات یک سایت VIP وردپرس اضافه می کند. این قطعه کوچکی از جاوا اسکریپت است که اقدامات کاربر را نظارت می کند و آنها را به سرورهای تحلیلی Parse.ly منتقل می کند.
 • این شامل متادیتا در یکی از قالب‌های شناخته شده Parse.ly (چه JSON-LD یا متا تگ‌های مکرر) در تمام صفحات سایت است.
 • هم از طریق رابط wp-admin و هم از طریق فیلترهای وردپرس PHP و جاوا اسکریپت قابل تنظیم و توسعه است.

هنگامی که پلاگین روی پیکربندی دلخواه شما تنظیم شد، در حال کسب و کار هستید! به سادگی از طریق داشبورد Parse.ly به تجزیه و تحلیل محتوای خود دسترسی داشته باشید. اگر برای ادغام افزونه Parse.ly به کمک نیاز دارید، با مدیر حساب خود تماس بگیرید.

با Parse.ly بیشتر از وردپرس بهره ببرید

محتوای شما ارزشمند است، اکنون زمان اثبات آن است.

افزونه وردپرس Parse.ly بهترین راه برای:

 • داده ها را آسان کنید
 • استراتژی محتوای خود را متمرکز کنید
 • تجزیه و تحلیل بلادرنگ را ببینید
 • ROI محتوا را اثبات کنید

و با ادغام های جدید وردپرس مانند Content Helper و Recommendations، می توانید ببینید چه چیزی کار می کند در حالی که شما می نویسید، در زمان صرفه جویی می کنید و نتایج را بهبود می بخشید.

متقاعد نشدی؟ به ما اجازه بدهید تا آن را به شما ثابت کنیم.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *