Snipping Tool سالهاست که راه اصلی برای گرفتن اسکرین شات در ویندوز بوده است و سال گذشته، مایکروسافت شروع به کار بر روی حالت ضبط صفحه کرد. این ارتقا اکنون در ویندوز 11 در حال اجراست.

مایکروسافت به تازگی چندین ویژگی جدید را در ویندوز 11 اعلام کرده است، از جمله توانایی ضبط صفحه نمایش شما از ابزار Snipping. این قابلیت قبلاً فقط در بیلدهای Windows Insiders موجود بود. شما می توانید انتخاب کنید که کل صفحه یا یک پنجره انتخابی ضبط شود، مانند عملکرد ضبط که از قبل از طریق نوار بازی ویندوز در دسترس است، یا ضبط از یک منطقه انتخاب شده از صفحه نمایش.

پست وبلاگ امروز توضیح می‌دهد: «ما به گسترش قابلیت‌های این برنامه مورد علاقه طرفداران ادامه می‌دهیم، بنابراین اکنون می‌توانید به راحتی آثار Snipping Tool خود را ضبط کنید، ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید – کاملاً در برنامه. برای استفاده از قابلیت ضبط صفحه، می‌توانید Snipping Tool را از طریق Search در نوار وظیفه جستجو و اجرا کنید و رکورد را انتخاب کنید. اکنون عکس‌های صفحه نمایش شما به‌طور خودکار در یک پوشه پیش‌فرض ذخیره می‌شوند، بنابراین دیگر نگران از دست دادن آن‌ها نخواهید بود.»

ضبط صفحه در ویندوز 11
مایکروسافت

بسیار خوب است که می بینید ضبط صفحه در ویندوز در دسترس تر می شود – همه درباره نوار بازی نمی دانند، یا اینکه می توان از آن برای نرم افزارهای غیر بازی استفاده کرد. با این حال، این قابلیت جدید به ویندوز 11 محدود شده است. اگر هنوز از ویندوز 10 استفاده می کنید، باید به نوار بازی بچسبید.

منبع: وبلاگ ویندوز


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *